Contact

Autohaus Westcar

Corunca, Sos. Sighisoarei nr 421D, jud. Mures

Telefon: +4 0265 250 770

Fax: +4 0265 260 009

E-mail: office@westcar.ro

Administratie Vanzari Service
Director General  Director Vanzari & Specialist Flote  Sef Service & Responsabil Garantii
sefu2Angelo D. Mitache clau   Claudiu Sivu  andy Janossy Andras
Telefon: 0265 250 770        Mail: amitache@westcar.ro Telefon: 0720 110 595  Mail: csivu@westcar.ro Telefon: 0720 110 597        Mail: ajanossy@westcar.ro
           Director Executiv & Specialist Flote  Consultant  Vanzari  Autovehicule Comerciale Receptioner Sef Service & Bussines Service Club
edeNagy Ede gabiGabriel Moldovan steliStelian Calbaza
Telefon: 0265 250 770  Mail: enagy@westcar.ro Telefon: 0728 289 128 Mail:mgabriel@westcar.ro Telefon: 0720 103 000 Mail: scalbaza@westcar.ro
Contabil Sef Consultant Vanzari Autoturisme  Receptioner Vehicule Comerciale & Tinichigerie
eviEva Gagyi _DSC4005Caliman Sergiu zsoltZsolt Domokos
Telefon: 0265 250 770 Mail: contabilitate@westcar.ro Telefon: 0734 458 507  Mail: scaliman@westcar.ro Telefon: 0729 500 999 Mail: zdomokos@westcar.ro
Receptioner Showroom& Coordonator Logistica          Coordonator Piese & Gestiune

danaDana Covrig 
attilaAttila Bende
 Telefon: 0728 858 602 Mail: dcovrig@westcar.ro Telefon: 0731 909 998 Mail: piese@westcar.ro
Coordonator Marketing           
mioMioara Maria Sarb 
Telefon: 0720 110 593 Mail: marketing@westcar.ro