site

Noi suntem muncitori, zâmbitori, proactivi și înzestrați cu mult spirit de echipă. Cei ce se aseamănă se adună, așa că te invitam să aplici pentru pozițiile vacante de mai jos:

    Competențe și abilități:

    Organizata si ordonata;

    Abilitati de mediere si comunicare relevante; dinamica, corecta;

    Cunostinte foarte bune de operare PC;

    Bune abilitati de relationare cu clientii si echipa Ford Mures.

    Cunoasterea limbii engleze si maghiare este un avantaj.

    Responsabilități:

    Gestionarea si programarea lucrarilor, introducerea datelor in sistem, informarea clientului pe tot parcursul reparatiei si predarea autovehiculului reparat in termenul stabilit catre client;

    Gestionarea si mentinerea evidentei privind baza de date a clientilor;

    Informarea clientilor cu privire la promotiile speciale.

  • anuntangajare.mecanic

    Calificare în domeniul mecanica/ electricitate auto

    Carnet de conducere cat.

    Experienţă și cunostinţe tehnice relevante în operaţiuni de

    mecanică/ electrica pe mai multe mărci de mașini;

    Responsabil. Inzestrat cu spirit de echipă.

    Dornic de dezvoltare profesională și de acumulare de noi

    cunoștinte.

    Efectuează intervenţii rapide de natura mecanică/ electrica pe diferite mărci de automobile;

    Execută lucrările în conformitate cu standarde de calitate utilizate la nivel internaţional;

    Execută intervenţiile pe mașini cu respectarea termenelor de predare către clienţi.